4Launch maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren, klik hier voor meer informatie over cookies.
Door gebruik te maken van deze website accepteert u het gebruik van cookies.
Hieronder is een overzicht gegeven van alle producten die aan de door u opgegeven zoekcriteria voldoen.
Merk Soort Specificatie ProductPrijs
UbiquitiMuurbevestigingPOE-WM voor PoE Adapters Ubiquiti Muurbevestiging POE-WM voor PoE Adapters
Snel leverbaar
POE-WM voor PoE Adapters POE-WM voor PoE Adapters € 9,90
CiscoNetwerkkabel1.8m (oranje)Cisco Netwerkkabel 1.8m (oranje)
Snel leverbaar
1.8m (oranje) 1.8m (oranje) € 16,50
CiscoKabelSerial 1200 DB9 -> RJ45 Console Cisco Kabel Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console
Direct leverbaar!
Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console € 19,90
UbiquitiPoE InjectorPOE-24-24W Passief, 24V 1A, 100Mbit Ubiquiti PoE Injector POE-24-24W Passief, 24V 1A, 100Mbit
Direct leverbaar!
POE-24-24W Passief, 24V 1A, 100Mbit POE-24-24W Passief, 24V 1A, 100Mbit € 19,90
UbiquitiPoE InjectorPOE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit Ubiquiti PoE Injector POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit
Direct leverbaar!
POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit € 19,95
UbiquitiPoE InjectorPOE-48-24W 100Mbit Ubiquiti PoE Injector POE-48-24W 100Mbit
Direct leverbaar!
Actie POE-48-24W 100Mbit POE-48-24W 100Mbit € 20,95
CiscoMount Kitvoor Cisco AP1130 AP Cisco Mount Kit voor Cisco AP1130 AP
Snel leverbaar
voor Cisco AP1130 AP voor Cisco AP1130 AP € 21,00
TP-LinkPoE InjectorTL-POE10R 1P 100Mbit TP-Link PoE Injector TL-POE10R 1P 100Mbit
Snel leverbaar
TL-POE10R 1P 100Mbit  TL-POE10R 1P 100Mbit  € 21,90
CiscoVoedingSB-PWR-12V2A-EU Cisco Voeding SB-PWR-12V2A-EU
Snel leverbaar
SB-PWR-12V2A-EU  SB-PWR-12V2A-EU  € 21,95
UbiquitiPoE InjectorPOE-24-24W-G Passief, 24V 1A, 1Gbit Ubiquiti PoE Injector POE-24-24W-G Passief, 24V 1A, 1Gbit
Snel leverbaar
POE-24-24W-G Passief, 24V 1A, 1Gbit POE-24-24W-G Passief, 24V 1A, 1Gbit € 24,95
TP-LinkPoE InjectorTL-POE150S 1Gbit TP-Link PoE Injector TL-POE150S 1Gbit
Direct leverbaar!
Actie TL-POE150S 1Gbit TL-POE150S 1Gbit € 26,90
UbiquitiPoE AdapterInstant 802.af 100Mbit, Indoor Ubiquiti PoE Adapter Instant 802.af 100Mbit, Indoor
Snel leverbaar
Instant 802.af 100Mbit, Indoor Instant 802.af 100Mbit, Indoor € 27,90
UbiquitiPoE AdapterInstant 802.af 1Gbit, Indoor Ubiquiti PoE Adapter Instant 802.af 1Gbit, Indoor
Snel leverbaar
Instant 802.af 1Gbit, Indoor Instant 802.af 1Gbit, Indoor € 29,90
TP-LinkPoE InjectorTL-POE200 100Mbit, 2 stuks TP-Link PoE Injector TL-POE200 100Mbit, 2 stuks
Snel leverbaar
TL-POE200 100Mbit, 2 stuks TL-POE200 100Mbit, 2 stuks € 29,90
UbiquitiPoE AdapterInstant 802.af 1Gbit, Outdoor Ubiquiti PoE Adapter Instant 802.af 1Gbit, Outdoor
Snel leverbaar
Instant 802.af 1Gbit, Outdoor Instant 802.af 1Gbit, Outdoor € 29,90
UbiquitiPoE AdapterAirGateway PoE Ubiquiti PoE Adapter AirGateway PoE
Snel leverbaar
AirGateway PoE AirGateway PoE € 29,95
CiscoAdapterAIR-PWR-B voor Aironet Series Cisco Adapter AIR-PWR-B voor Aironet Series
Snel leverbaar
AIR-PWR-B voor Aironet Series AIR-PWR-B voor Aironet Series € 34,95
TP-LinkSFP tranceiverTL-SM321B 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM TP-Link SFP tranceiver TL-SM321B 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM
Snel leverbaar
TL-SM321B 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM TL-SM321B 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM € 39,95
CiscoPoE InjectorAIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit Cisco PoE Injector AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit
Snel leverbaar
AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit € 41,00
HP EnterpriseAdapterJ9820A voor 2530-8 HP Enterprise Adapter J9820A voor 2530-8
Snel leverbaar
J9820A voor 2530-8 J9820A voor 2530-8 € 41,50
EnGeniusPoE InjectorEPA5006GAT 1Gbit EnGenius PoE Injector EPA5006GAT 1Gbit
Direct leverbaar!
EPA5006GAT 1Gbit EPA5006GAT 1Gbit € 49,00
UbiquitiPoE AdapterAirGateway Pro PoE Ubiquiti PoE Adapter AirGateway Pro PoE
Snel leverbaar
AirGateway Pro PoE AirGateway Pro PoE € 49,00
TP-LinkWireless ControllerAC50 TP-Link Wireless Controller AC50
Snel leverbaar
AC50  AC50  € 49,90
TP-LinkSFP tranceiverTL-SM311LM 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TP-Link SFP tranceiver TL-SM311LM 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM
Snel leverbaar
TL-SM311LM 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TL-SM311LM 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM € 49,95
CiscoMount KitC4948E-BKT-KIT voor Cisco Catalyst 4500 Cisco Mount Kit C4948E-BKT-KIT voor Cisco Catalyst 4500
Snel leverbaar
C4948E-BKT-KIT voor Cisco Catalyst 4500 C4948E-BKT-KIT voor Cisco Catalyst 4500 € 51,50
CiscoPoE InjectorAIR-PWRINJ5 voor Aironet Cisco PoE Injector AIR-PWRINJ5 voor Aironet
Snel leverbaar
AIR-PWRINJ5 voor Aironet AIR-PWRINJ5 voor Aironet € 52,00
TP-LinkSFP tranceiverTXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TP-Link SFP tranceiver TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM
Snel leverbaar
TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM € 56,50
TP-LinkSFP tranceiverTL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC TP-Link SFP tranceiver TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC
Snel leverbaar
TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC € 59,90
CiscoRouterkabelRouterkabel 3.0m, m/m (blauw)Cisco Routerkabel Routerkabel 3.0m, m/m (blauw)
Snel leverbaar
Routerkabel 3.0m, m/m (blauw) Routerkabel 3.0m, m/m (blauw) € 67,50
CiscoPoE InjectorAIR-PWRINJ6 voor Aironet 1810(W) Cisco PoE Injector AIR-PWRINJ6 voor Aironet 1810(W)
Snel leverbaar
AIR-PWRINJ6 voor Aironet 1810(W)  AIR-PWRINJ6 voor Aironet 1810(W)  € 75,00
TP-LinkSFP tranceiverTL-SM321A 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM TP-Link SFP tranceiver TL-SM321A 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM
Snel leverbaar
TL-SM321A 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM TL-SM321A 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC, WDM € 79,90
CiscoSFP TransceiverMGBSX1 1Gbit Cisco SFP Transceiver MGBSX1 1Gbit
Snel leverbaar
MGBSX1 1Gbit MGBSX1 1Gbit € 90,00
UbiquitiControllerCloud Key PoE Ubiquiti Controller Cloud Key PoE
Direct leverbaar!
Actie Cloud Key PoE Cloud Key PoE € 93,90
HP EnterpriseSFP TransceiverJD118B 1Gbit, LC, SX HP Enterprise SFP Transceiver JD118B 1Gbit, LC, SX
Snel leverbaar
JD118B 1Gbit, LC, SX JD118B 1Gbit, LC, SX € 99,00
HP EnterpriseSFP TransceiverProCurve J4858C 1Gbit HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve J4858C 1Gbit
Snel leverbaar
ProCurve J4858C 1Gbit ProCurve J4858C 1Gbit € 108,00
CiscoPower Kabelvoor C3750E, 3560E Switch Cisco Power Kabel voor C3750E, 3560E Switch
Snel leverbaar
voor C3750E, 3560E Switch  voor C3750E, 3560E Switch  € 109,00
HP EnterpriseSFP TransceiverJ4859C 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver J4859C 10Gbit
Snel leverbaar
J4859C 10Gbit J4859C 10Gbit € 119,00
HP EnterpriseStacking KabelAruba 2920 1.0m voor 2920 Switches HP Enterprise Stacking Kabel Aruba 2920 1.0m voor 2920 Switches
Snel leverbaar
Aruba 2920 1.0m voor 2920 Switches Aruba 2920 1.0m voor 2920 Switches € 120,00
CiscoKabelCAB-STACK-1M 1.0m Cisco Kabel CAB-STACK-1M 1.0m
Snel leverbaar
CAB-STACK-1M 1.0m CAB-STACK-1M 1.0m € 129,50
TP-LinkWireless ControllerAC500 TP-Link Wireless Controller AC500
Direct leverbaar!
AC500  AC500  € 149,00
HP EnterpriseSFP TransceiverProCurve JD119B 1Gbit HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve JD119B 1Gbit
Snel leverbaar
ProCurve JD119B 1Gbit ProCurve JD119B 1Gbit € 151,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJG552A Airflow fan tray HP Enterprise Uitbreidingsmodule JG552A Airflow fan tray
Meer dan 10 werkdagen
JG552A Airflow fan tray JG552A Airflow fan tray € 151,50
CiscoSFP Transceiver100Mbit Cisco SFP Transceiver 100Mbit
Snel leverbaar
100Mbit 100Mbit € 162,50
CiscoFanMeraki MS420 Cisco Fan Meraki MS420
Snel leverbaar
Meraki MS420  Meraki MS420  € 166,00
CiscoSFP TransceiverMGBLH1 1Gbit Cisco SFP Transceiver MGBLH1 1Gbit
Snel leverbaar
MGBLH1 1Gbit MGBLH1 1Gbit € 177,50
HP EnterpriseSFP TransceiverJ9150A 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver J9150A 10Gbit
Snel leverbaar
J9150A 10Gbit J9150A 10Gbit € 199,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJ9582A HP Enterprise Uitbreidingsmodule J9582A
6 tot 10 werkdagen
J9582A  J9582A  € 201,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJ9831A HP Enterprise Uitbreidingsmodule J9831A
Meer dan 10 werkdagen
J9831A  J9831A  € 234,50
CiscoSFP TransceiverMA-SFP-1GB-TX 1Gbit Cisco SFP Transceiver MA-SFP-1GB-TX 1Gbit
Snel leverbaar
MA-SFP-1GB-TX 1Gbit MA-SFP-1GB-TX 1Gbit € 260,00
HP EnterpriseSFP+ ModuleJ9731A 10Gbit HP Enterprise SFP+ Module J9731A 10Gbit
Snel leverbaar
J9731A 10Gbit J9731A 10Gbit € 279,00
Producten 1 - 50 van 76
Wilt u meer informatie over het gebruik van de webwinkel, of over betaling, levering en garantie? In de klantenservice is alle informatie hierover terug te vinden.