4Launch maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren, klik hier voor meer informatie over cookies.
Door gebruik te maken van deze website accepteert u het gebruik van cookies.
Hieronder is een overzicht gegeven van alle producten die aan de door u opgegeven zoekcriteria voldoen.
Merk Soort Specificatie ProductPrijs
NetgearAccessoireAGM732F Fiber Uitbreidingsmodule Netgear Accessoire AGM732F Fiber Uitbreidingsmodule
Meer dan 10 werkdagen
AGM732F Fiber Uitbreidingsmodule € 319,00
CiscoSFP TransceiverSFP-10G-LR 10Gbit Cisco SFP Transceiver SFP-10G-LR 10Gbit
Direct leverbaar
SFP-10G-LR 10Gbit  SFP-10G-LR 10Gbit  € 2.529,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJ9831A HP Enterprise Uitbreidingsmodule J9831A
Meer dan 10 werkdagen
J9831A  J9831A  € 254,00
CiscoSFP TransceiverGLC-SX-MMD 1Gbit Cisco SFP Transceiver GLC-SX-MMD 1Gbit
Direct leverbaar
GLC-SX-MMD 1Gbit GLC-SX-MMD 1Gbit € 322,00
CiscoPoE InjectorAIR-PWRINJ5 voor Aironet Cisco PoE Injector AIR-PWRINJ5 voor Aironet
Direct leverbaar
AIR-PWRINJ5 voor Aironet AIR-PWRINJ5 voor Aironet € 34,00
CiscoSFP+ TransceiverSFP-10G-SR 10Gbit Cisco SFP+ Transceiver SFP-10G-SR 10Gbit
Direct leverbaar
SFP-10G-SR 10Gbit SFP-10G-SR 10Gbit € 396,00
HP EnterpriseSFP TransceiverJD118B 1Gbit, LC, SX HP Enterprise SFP Transceiver JD118B 1Gbit, LC, SX
Direct leverbaar
JD118B 1Gbit, LC, SX JD118B 1Gbit, LC, SX € 371,00
NetgearFiber ModuleAGM731F 1000Base-SX Netgear Fiber Module AGM731F 1000Base-SX
Direct leverbaar
AGM731F 1000Base-SX AGM731F 1000Base-SX € 121,00
CiscoUitbreidingsmoduleExpansion Power PWR-IE5-AC 50W Cisco Uitbreidingsmodule Expansion Power PWR-IE5-AC 50W
Direct leverbaar
Expansion Power PWR-IE5-AC 50W Expansion Power PWR-IE5-AC 50W € 257,00
NetgearTransceivermoduleProSafe AXM761 10Gbit Netgear Transceivermodule ProSafe AXM761 10Gbit
Direct leverbaar
ProSafe AXM761 10Gbit ProSafe AXM761 10Gbit € 1.958,00
CiscoUitbreidingsmoduleHWIC-2FE 2P 100Mbit Cisco Uitbreidingsmodule HWIC-2FE 2P 100Mbit
Op aanvraag verkrijgbaar
HWIC-2FE 2P 100Mbit HWIC-2FE 2P 100Mbit € 823,00
HP EnterpriseSFP TransceiverProCurve J4858C 1Gbit HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve J4858C 1Gbit
Direct leverbaar
ProCurve J4858C 1Gbit ProCurve J4858C 1Gbit € 64,00
TP-LinkSFP tranceiverTL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC TP-Link SFP tranceiver TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC
Direct leverbaar
TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC TL-SM311LS 1.25Gbit, Glasvezel LC/UPC € 33,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJG314A 8x SFP HP Enterprise Uitbreidingsmodule JG314A 8x SFP
Meer dan 10 werkdagen
JG314A 8x SFP JG314A 8x SFP € 1.436,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJ9732A 2P 10Gbit HP Enterprise Uitbreidingsmodule J9732A 2P 10Gbit
Direct leverbaar
J9732A 2P 10Gbit J9732A 2P 10Gbit € 360,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJC094A 16P 1Gbit HP Enterprise Uitbreidingsmodule JC094A 16P 1Gbit
6 tot 10 werkdagen
JC094A 16P 1Gbit JC094A 16P 1Gbit € 2.053,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJC092B 2x 10Gbit, SFP HP Enterprise Uitbreidingsmodule JC092B 2x 10Gbit, SFP
6 tot 10 werkdagen
JC092B 2x 10Gbit, SFP JC092B 2x 10Gbit, SFP € 2.053,00
HP EnterpriseSFP TransceiverProCurve JD119B 1Gbit HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve JD119B 1Gbit
Direct leverbaar
ProCurve JD119B 1Gbit ProCurve JD119B 1Gbit € 123,00
StarTechVDSL Extender110VDSLEX2EU Netwerk StarTech VDSL Extender 110VDSLEX2EU Netwerk
Direct leverbaar
110VDSLEX2EU Netwerk 110VDSLEX2EU Netwerk € 296,00
CiscoSFP TransceiverGLC-LH-SMD 1Gbit Cisco SFP Transceiver GLC-LH-SMD 1Gbit
Direct leverbaar
GLC-LH-SMD 1Gbit GLC-LH-SMD 1Gbit € 450,00
HP EnterpriseSFP+ ModuleJ9731A 10Gbit HP Enterprise SFP+ Module J9731A 10Gbit
Op aanvraag verkrijgbaar
J9731A 10Gbit J9731A 10Gbit € 250,00
CiscoAdapterCAB-TA-EU, Refurbished, Geen tot lichte gebruikssporen (Approved One) [Refurb]Cisco Adapter CAB-TA-EU, Refurbished, Geen tot lichte gebruikssporen (Approved One) [Refurb]
Direct leverbaar
CAB-TA-EU, Refurbished, Geen tot lichte gebruikssporen (Approved One)  [Refurb] CAB-TA-EU, Refurbished, Geen tot lichte gebruikssporen (Approved One)  [Refurb] € 28,00
TP-LinkSFP tranceiverTXM431-LR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC TP-Link SFP tranceiver TXM431-LR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC
Direct leverbaar
TXM431-LR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC TXM431-LR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC € 146,00
TP-LinkSFP tranceiverTXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TP-Link SFP tranceiver TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM
Direct leverbaar
TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM TXM431-SR 10Gbit, Glasvezel LC/UPC, MM € 58,00
HP EnterpriseSFP TransceiverX130 JD092B 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver X130 JD092B 10Gbit
Direct leverbaar
X130 JD092B 10Gbit X130 JD092B 10Gbit € 183,00
D-LinkPoE InjectorDPE-101GI 1Gbit D-Link PoE Injector DPE-101GI 1Gbit
Direct leverbaar
DPE-101GI 1Gbit DPE-101GI 1Gbit € 31,00
UbiquitiPoE AdapterAirGateway Pro PoE Ubiquiti PoE Adapter AirGateway Pro PoE
Direct leverbaar
AirGateway Pro PoE AirGateway Pro PoE € 49,00
NetgearWandsteunVMA1000 voor Arlo IP Camera, Kantelbaar Netgear Wandsteun VMA1000 voor Arlo IP Camera, Kantelbaar
Direct leverbaar
VMA1000 voor Arlo IP Camera, Kantelbaar VMA1000 voor Arlo IP Camera, Kantelbaar € 22,00
CiscoKabelSerial 1200 DB9 -> RJ45 Console Cisco Kabel Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console
Direct leverbaar
Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console Serial 1200 DB9 -> RJ45 Console € 13,00
HP EnterpriseAruba Wall MountAP-220-MNT-W1 HP Enterprise Aruba Wall Mount AP-220-MNT-W1
Direct leverbaar
AP-220-MNT-W1  AP-220-MNT-W1  € 24,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJD360B 10Gbit HP Enterprise Uitbreidingsmodule JD360B 10Gbit
Direct leverbaar
JD360B 10Gbit JD360B 10Gbit € 229,00
HP EnterpriseSFP TransceiverX130 JD094B 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver X130 JD094B 10Gbit
6 tot 10 werkdagen
X130 JD094B 10Gbit X130 JD094B 10Gbit € 3.420,00
ZyXELAntenne KabelLMR 400 N-plug -> RP-SMA, 9.0m ZyXEL Antenne Kabel LMR 400 N-plug -> RP-SMA, 9.0m
Meer dan 10 werkdagen
LMR 400 N-plug -> RP-SMA, 9.0m € 72,00
HP EnterpriseAruba Rack Mount7005-MNT-19 HP Enterprise Aruba Rack Mount 7005-MNT-19
Meer dan 10 werkdagen
7005-MNT-19  7005-MNT-19  € 172,00
HP EnterpriseSFP TransceiverJ9152A 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver J9152A 10Gbit
Direct leverbaar
J9152A 10Gbit J9152A 10Gbit € 288,00
CiscoMount Kitvoor Aironet 1570 Cisco Mount Kit voor Aironet 1570
Op aanvraag verkrijgbaar
voor Aironet 1570 voor Aironet 1570 € 240,00
UbiquitiPoE InjectorPOE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit Ubiquiti PoE Injector POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit
Direct leverbaar
POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit POE-24-12W-G Passief, 24V 0.5A, 1Gbit € 19,95
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJD359B 2x SFP HP Enterprise Uitbreidingsmodule JD359B 2x SFP
Meer dan 10 werkdagen
JD359B 2x SFP JD359B 2x SFP € 892,00
HP EnterpriseSFP tranceiver455889-B21 10Gbit, Bulk HP Enterprise SFP tranceiver 455889-B21 10Gbit, Bulk
Direct leverbaar
455889-B21 10Gbit, Bulk 455889-B21 10Gbit, Bulk € 109,00
NetgearSmart CradleDC112A voor Aircard Netgear Smart Cradle DC112A voor Aircard
Meer dan 10 werkdagen
DC112A voor Aircard DC112A voor Aircard € 196,00
CiscoKabelE1-RJ45BNC RJ45 -> dual BNC unbalanced Cisco Kabel E1-RJ45BNC RJ45 -> dual BNC unbalanced
Op aanvraag verkrijgbaar
E1-RJ45BNC RJ45 -> dual BNC unbalanced E1-RJ45BNC RJ45 -> dual BNC unbalanced € 65,00
HP EnterpriseSFP TransceiverJ9150A 10Gbit HP Enterprise SFP Transceiver J9150A 10Gbit
Direct leverbaar
J9150A 10Gbit J9150A 10Gbit € 192,00
HP EnterpriseUitbreidingsmoduleJG552A Airflow fan tray HP Enterprise Uitbreidingsmodule JG552A Airflow fan tray
Meer dan 10 werkdagen
JG552A Airflow fan tray JG552A Airflow fan tray € 165,00
LinksysPoE InjectorLACPI30 1Gbit Linksys PoE Injector LACPI30 1Gbit
Direct leverbaar
LACPI30 1Gbit LACPI30 1Gbit € 64,00
AxisAudio ModuleP8221 voor videobeveiligingssystemen Axis Audio Module P8221 voor videobeveiligingssystemen
Direct leverbaar
P8221  voor videobeveiligingssystemen P8221  voor videobeveiligingssystemen € 370,00
CiscoAccessoireBladeswitch FlexStack-Plus, 1m Cisco Accessoire Bladeswitch FlexStack-Plus, 1m
Direct leverbaar
Bladeswitch FlexStack-Plus, 1m Bladeswitch FlexStack-Plus, 1m € 116,00
TP-LinkPoE InjectorTL-POE200 100Mbit, 2 stuks TP-Link PoE Injector TL-POE200 100Mbit, 2 stuks
Direct leverbaar
TL-POE200 100Mbit, 2 stuks TL-POE200 100Mbit, 2 stuks € 29,90
D-LinkBevestigingssetDCS-32-2 voor DCS-6510 D-Link Bevestigingsset DCS-32-2 voor DCS-6510
Direct leverbaar
DCS-32-2 voor DCS-6510 DCS-32-2 voor DCS-6510 € 111,00
CiscoPower CordAC International Cisco Power Cord AC International
Op aanvraag verkrijgbaar
AC International AC International € 34,00
CiscoPoE InjectorAIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit Cisco PoE Injector AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit
Direct leverbaar
AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit AIR-PWRINJ3 Aironet 100Mbit € 41,00
Producten 1 - 50 van 153
Wilt u meer informatie over het gebruik van de webwinkel, of over betaling, levering en garantie? In de klantenservice is alle informatie hierover terug te vinden.