4Launch maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren, klik hier voor meer informatie over cookies.
Door gebruik te maken van deze website accepteert u het gebruik van cookies.
Hieronder is een overzicht gegeven van alle producten die aan de door u opgegeven zoekcriteria voldoen.
Merk Soort Specificatie ProductPrijs
TP-LinkSFP+ KabelTXC432-CU1M 1.0m TP-Link SFP+ Kabel TXC432-CU1M 1.0m
Direct leverbaar
TXC432-CU1M 1.0m TXC432-CU1M 1.0m € 58,00
CiscoSFP+ KabelSFP-H10GB-CU3M 3.0M Cisco SFP+ Kabel SFP-H10GB-CU3M 3.0M
Direct leverbaar!
SFP-H10GB-CU3M 3.0M SFP-H10GB-CU3M 3.0M € 87,00
StarTechSFP Kabel50FIBLCLC30 Multimode 30.0m StarTech SFP Kabel 50FIBLCLC30 Multimode 30.0m
Direct leverbaar!
50FIBLCLC30 Multimode 30.0m 50FIBLCLC30 Multimode 30.0m € 34,80
StarTechCAT6 SFP Kabel0.3m, Snagless (blauw)StarTech CAT6 SFP Kabel 0.3m, Snagless (blauw)
Direct leverbaar!
0.3m, Snagless (blauw) 0.3m, Snagless (blauw) € 11,00
HP EnterpriseSFP+ KabelJ9283B 3.0m, 10Gbit HP Enterprise SFP+ Kabel J9283B 3.0m, 10Gbit
Direct leverbaar!
J9283B 3.0m, 10Gbit J9283B 3.0m, 10Gbit € 126,00
HP EnterpriseSFP+ KabelJG081C 5.0m, 10Gbit HP Enterprise SFP+ Kabel JG081C 5.0m, 10Gbit
Direct leverbaar!
JG081C 5.0m, 10Gbit JG081C 5.0m, 10Gbit € 267,00
HP EnterpriseGlasvezelkabelAJ836A 5m, LC HP Enterprise Glasvezelkabel AJ836A 5m, LC
Direct leverbaar!
AJ836A 5m, LC AJ836A 5m, LC € 81,00
HP EnterpriseGlasvezelkabelQK734AH 5m, LC HP Enterprise Glasvezelkabel QK734AH 5m, LC
Direct leverbaar!
QK734AH 5m, LC QK734AH 5m, LC € 57,00
TP-LinkSFP+ KabelTXC432-CU3M 3.0m TP-Link SFP+ Kabel TXC432-CU3M 3.0m
Direct leverbaar
TXC432-CU3M 3.0m TXC432-CU3M 3.0m € 65,00
StarTechCAT6 SFP Kabel0.9m, Snagless (blauw)StarTech CAT6 SFP Kabel 0.9m, Snagless (blauw)
Direct leverbaar!
0.9m, Snagless (blauw) 0.9m, Snagless (blauw) € 11,90
StarTechCAT6 SFP Kabel0.3m, Snagless (grijs)StarTech CAT6 SFP Kabel 0.3m, Snagless (grijs)
Direct leverbaar!
0.3m, Snagless (grijs) 0.3m, Snagless (grijs) € 11,00
HP EnterpriseSFP+ Kabel2920-24G 0,5m HP Enterprise SFP+ Kabel 2920-24G 0,5m
Direct leverbaar!
2920-24G 0,5m 2920-24G 0,5m € 72,00
Producten 1 - 12 van 12
Wilt u meer informatie over het gebruik van de webwinkel, of over betaling, levering en garantie? In de klantenservice is alle informatie hierover terug te vinden.