4Launch maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren, klik hier voor meer informatie over cookies.
Door gebruik te maken van deze website accepteert u het gebruik van cookies.

HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve J4858C 1Gbit

HP Enterprise SFP Transceiver ProCurve J4858C 1Gbit
HP Enterprise
Dit product is helaas niet (meer) beschikbaar in ons assortiment. Klik hier voor alternatieven.

Productgegevens

Artikelnummer350055
SKUJ4858C
EAN0883585267804
Garantie1 jaar Carry-in
Switch 1 Poorts
Doorvoersnelheid netwerk poorten 1 Gbit
Gewicht 20 gram
Meer informatie op de website van de fabrikant

Omschrijving

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550 m on multimode fiber.

Vragen